معرفی شرکت

شرکت سپهرنت ایرانیان یک شرکت سهامی خاص میباشد که در سال 1387 تاسیس گردیده است. سهامداران این شرکت متشکل از افراد حقیقی و حقوقی بوده که عمدتا از بیست سال گذشته در زمینه سیستمهای مالی و اتوماسیون بانکی فعالیت داشته اند. تجربه و سابقه موفق موسسین و مدیران این شرکت در زمینه انجام پروژه های بانکداری الکترونیک در کشور، سرمایه مناسبی برای انجام موفقیت آمیز پروژه های آتی در این زمینه میباشد. جذب کارشناسان خبره کشور در زمینه های مرتبط کاری و همچنین آموزشهای ضمن کار و اجرای آموزشهای تخصصی گروهی مورد نیاز کارشناسان به منظور دستیابی به تیمی حرفه ای و تخصصی در دستور کار این شرکت است.
شرکت سپهرنت موفق گردید تا بعنوان اولین پروژه بزرگ خود، قرارداد پیاده سازی و بومی سازی سیستم متمرکز بانکی SAB فرانسه را در سال 1388 با موسسه مالی و اعتباری کارسازان آینده، با بیش از 300 شعبه در سراسر کشور منعقد سازد. این پروژه در بهمن ماه سال 1390 با موفقیت به اتمام رسید تا پروژه بزرگ و موفق دیگری را برای تیم فنی این شرکت به ثبت برساند.
ما معتقدیم که بانکهای کشور ظرفیت و پتانسیل لازم را برای ارائه خدمات بانکداری الکترونیک همانند بانکهای تراز اول دنیا دارا میباشند، در صورتی که ابزار مناسب در اختیار داشته باشند، لذا همواره بدنبال ارائه راهکارهای نوین در این زمینه به بانکها و موسسات مالی و اعتباری کشور میباشیم و در این راه از پیشرفته ترین راهکارهای بین المللی موجود با قابلیت بومی سازی و همچنین راهکارهای توسعه یافته توسط تیم داخلی استفاده مینماییم.

چشم انداز 

ما بعنوان یک شرکت ایرانی در صدد هستیم تا با بکارگیری دانش جهانی، ضمن انتقال این دانش به مجموعه داخلی جهت تولیدات آتی، شرایط بهتر ارائه خدمات را، هم ردیف با برترین بانکهای دنیا برای مشتریان خود فراهم سازیم.
بالا