کارت پلاستک(Plastc Card) جایگزین تمام کارت‌های اعتباری شما

/ / اخبار عمومی
کارت پلاستک(Plastc Card) جایگزین تمام کارت‌های اعتباری

از این‌که بین کارت‌های اعتباری تان بگردید خسته شده‌اید، کارت‌های مختلفی در کیفتان دارید؟ اگر این‌طور است، شما به‌احتمال‌زیاد ازجمله افرادی هستید که از پلاستک خوشتان خواهد آمد.

برای اینکه اطلاعات یک کارت معمولی را داخل این کارت وارد کنید، کارت را بر روی راداری که به تلفن هوشمند شما متصل خواهد شد می‌کشید تا نرم‌افزار کیف پول، اطلاعات آن را ذخیره کرده و از طریق بلوتوث به کارت پلاستک منتقل کند. با اینکه پلاستک نمی‌توانند درآن‌واحد بیش از ۲۰ کارت را در حافظه‌اش ذخیره کند، شما می‌توانید اطلاعات کارتی که قبلاً اسکن شده  است را هر زمان که بخواهید به این کارت انتقال دهید. نرم‌افزار کیف پول این امکان را به شما می‌دهد که لیست تمام نقل و انتقالاتی که از طریق این سیستم صورت گرفته است را در اختیار داشت باشید.

تمام کارت های اعتباری یکجا در یک کارت

کارت پلاستک نوار مغناطیسی بازنویسی پذیری دارد که به آن اجازه می‌دهد شبیه به هر کارتی درآید. صفحه‌نمایش مخصوصی که از آن برای دیدن اطلاعات کارت استفاده می‌کنید، بارکد، عکس و امضای دارنده‌ی کارت را نیز نشان می‌دهد. علاوه بر این امکانات، کارت قابلیت ان‌اف‌سی/آر‌اف‌آی‌دی را هم دارد، و همین‌طور سیستم‌عامل جدید که به‌زودی به‌روزرسانی خواهد شد و آن را قادر خواهد کرد که در دستگاه‌های کارت‌خوان سیار هم قابل‌استفاده باشند.

ماندگاری شارژ تا ۳۰ روز

باتری این دستگاه می‌تواند تا سی روز کار کند، و می‌توان آن‌ را به‌وسیله‌ی پایه‌ی شارژر بی‌سیم شارژ نمود. وقتی‌که دستگاه در کیف شما باشد، حسگر نوری دستگاه این موقعیت را تشخیص داده و آن را خاموش می‌کند.

هشدار در صورت مفقود شدن

اگر شما این کارت را در مغازه‌ای جا بگذارید، هشداری به نرم‌افزار تلفن همراه شما فرستاده می‌شود. علاوه بر آن، اگر تلفن جفت شده با این کارت برای مدت‌زمان تعیین‌شده از محدوده‌ی بلوتوث دستگاه دور بماند، دستگاه به‌صورت خودکار حافظه‌ی خود را پاک می‌کند تا کسی نتواند از آن سوءاستفاده کند. وقتی‌که دوباره کارت به تلفن نزدیک شده، تمام اطلاعات پاک‌شده از تلفن شما بارگذاری می‌شود.

اگر تلفن همراه شما گم شود، نرم‌افزار کیف پول قفل‌شده و فقط در صورت تشخیص چهره‌ی شما دوباره باز می‌شود.

منبع: https://www.fardanama.com