در صورت افت قیمت بیت‌کوین چه کارهایی را نباید انجام دهیم؟

/ / اخبار عمومی
افت قیمت بیت کوین

تجارت و سرمایه‌گذاری در ارز رمزنگاری شده، به منزله یک جنگ روانی است. معامله‌گران سهام اغلب اعلام می‌کنند که سرمایه‌گذاری در بازار سنتی به آمادگی ذهنی خیلی بالایی نیاز دارد. این آمادگی ذهنی زمانی به کار می‌آید که بازار دچار نوسان شده باشد. یک معامله‌گر خوب در چنین شرایطی باید کنترل بالایی داشته باشد، از تصمیم‌گیری‌های خیره‌سرانه اجتناب کند و با پیروی از استراتژی مناسب به فعالیت خود ادامه دهد.

اگر تجارت سنتی به آمادگی ذهنی بالایی نیاز دارد، پس می‌توان ادعا کرد که تاجران ارز رمزنگاری شده باید صبر ایوب داشته باشند. نوسان بازار رمزنگاری از هر بازار دیگری در جهان بیشتر است. کسانی که می‌خواهند وارد بازار خرید و فروش بیت‌کوین شوند، باید تسلط بالایی بر احساسات خود داشته باشند، درست مثل رهبران یوگا.

بله درست است، دنیا به آخر رسیده، ولی شما نباید اهمیتی بدهید، در قله کوه بنشینید و آرامش خود را حفظ کنید.

در قلعه خلوتگاه خود باقی بمانید.

من چند سال است که در فضای خرید و فروش بیت‌کوین فعالیت می‌کنم. در ابتدا با سرمایه‌گذاری شروع کردم، ولی بعدها دامنه فعالیت‌هایم را گسترش دادم. با یک شتابدهنده همکاری دارم و به فروش توکن‌ها کمک می‌کنم؛ به تازگی نیز به تیمی ملحق شده‌ام که عاشق کارشان هستم. کار کردن در این تیم به من کمک می‌کند تا درک جامعی از قواعد بازی داشته باشم.

آشنایی با بازیگران بازار ارز رمزنگاری شده به من یاد داده که …

این بازار تقریبا در تمامی مواقع بر پایه احساسات حرکت می‌کند. چنین جمله‌ای بدین معناست که روند قیمت ارزهای رمزنگاری شده همیشه با حساب و کتاب پیش نمی‌رود.

تعداد سرمایه‌گذاران خرد ارز رمزنگاری شده از هر بازار دیگری در جهان بیشتر است. کافیست لغت «بیت‌کوین» را در «گوگل ترندز» وارد کنید و نمودار آن را با نمودار قیمت بیت‌کوین مقایسه کنید. مشاهده می‌کنید که هر دو نمودار شباهت زیادی به یکدیگر دارند. هر چه بر تعداد افرادی که لغت بیت‌کوین را در گوگل جستجو می‌کنند، افزوده شود، قیمت آن افزایش بیشتری پیدا می‌کند. از آن‌جایی که تعداد داده استفاده شده برای رسم نمودار «حجم جستجو» کمتر است، این نمودار ملایم‌تر از نمودار قیمت بیت‌کوین به نظر می‌رسد.

منبع : https://way2pay.ir