رونمایی از مانیتوری با قابلیت نمایش همزمان صفحه دو دستگاه

/ / اخبار عمومی
مانیتور

به گزارش انگجت، این مانیتور ۴۳.۴ اینچی که S۴۳۰c نام دارد، واضح‌ترین یا زیباترین نمایشگر خارجی موجود نیست اما از چندین ویژگی جالب توجه برخوردار است. می‌توانید دو دستگاه را به طور همزمان از طریق USB-C به این نمایشگر وصل کرده و صفحه هردو را در کنار هم نمایش دهید درست مثل این که دو مانیتور ۲۴ اینچی در یک مانیتور ادغام شده باشند.

افزون بر این، به لطف پردازنده نمایشگر و نرم افزاری به نام HP DeviceBridge می‌توانید فایل‌ها را تنها از طریق کشیدن (drag) و رها کردن (drop) بین دو سیستم منتقل کنید. این فایل‌ها از طریق اتصالات USB-C به نمایشگر از دستگاهی به دستگاه دیگر منتقل می‌شوند. این نمایشگر از رزولوشن ۴K و نرخ تازه سازی تصویر ۶۰ هرتزی برخوردار است.

S۴۳۰c قادر به نمایش ۹۹ درصد طیف رنگی فضای sRGB بوده و حداکثر روشنایی آن به ۳۵۰ نیت می‌رسد. افزون بر این، صفحه آنتی گلر (Anti-Glare) آن به کاربر کمک می‌کند تا تحت نورهای شدید بتواند صفحه را راحت‌تر ببیند.     

اگر شغلتان به گونه‌ای است که باید همزمان بر روی دو دستگاه کار کنید، استفاده از مانیتور جدید HP گزینه خوبی است که به شما امکان مدیریت هر دو دستگاه را از یک جا می‌دهد.

این تلویزیون از تاریخ ۴ نوامبر (۱۳ آبان) با قیمت ۹۹۹ دلار عرضه خواهد شد.  

 

منبع : https://www.irna.ir