کارت‌های مخصوص ارزهای رمزنگاری شده خطری جدید برای تسهیل پولشویی

/ / اخبار عمومی
کارت مخصوص رمز ارز

هوشمند سازی فرآیندی است که طی آن یک فرآیند به صورت هوشمندانه به کامپیوتر یا یک دستگاه دیجیتالی معرفی می‌شود . با وجود علوم کامپیوتری و فناوری اطلاعات ، اکثر فرآیندهایی که توسط انسانها انجام می‌شد، توسط دستگاه‌های دیجیتالی در حال انجام می‌باشند . اما این دستگاه‌ها یک فرآیند را از نقطه آغاز تا پایان به صورت برنامه‌ریزی شده و از پیش تعیین شده انجام می‌دادند. اکنون بشر به فکر ایجاد علم جدیدی برای هوشمند کردن دستگاه‌های دیجیتالی افتاده است که به این علوم هوشمند‌سازی می‌گویند . در علوم هوشمند‌سازی ، دستگاه‌های دیجیتالی به نحوی برنامه‌ریزی می‌شوند ، که قابلیت تصمیم‌گیری در شرایط مختلف را داشته باشند و تا حدودی امکان شناسایی محیط اطراف را به این دستگاه‌ها می‌دهند .

بانکداری هوشمند

بانک هوشمند نوعی بانک است که از طریق دستگاه‌های دیجیتالی امکانات مدیریت حساب‌های بانکی کاربران را فراهم می‌کند . در نظر بگیرید افراد برای اینکه اموال و دارایی خود را مدیریت نمایند ، باید در موسسات مالی و اعتباری فراوانی شرکت کنند و نسبت به خرید سهام‌های مختلف اقدام نمایند . اکنون در یک بانک هوشمند ثبت نام می‌کنند و آن نرم افزار موظف است که کل اموال و دارایی‌های کاربران را به صورت هوشمند مدیریت نماید ، بیشترین میزان سود را برای آنان به ارمغان بیاورد ، در سر‌رسیدهای چک و اقساط آن‌ها را یادآوری کند و به طور کلی عملیات یک حسابدار خبره را به صورت اینترنتی و بر روی یک گوشی هوشمند انجام دهد .

در بانکداری هوشمند ، امکانات و خدماتی برای افراد دارای شرایط خاص در نظر گرفته می‌شود . افرادی که سواد کافی برای خواندن و نوشتن ندارند ، می‌توانند از طریق دستگاه‌های گویای بانکداری هوشمند، عملیات بانکی خود را انجام دهند . همچنین افرادی که دارای شنوایی یا بینایی لازم نمی‌باشند نیز می‌توانند توسط بانکداری هوشمند ، عملیات خود را به راحتی انجام دهند .

مزایای بانکداری هوشمند

برای هوشمند سازی بانک‌ها و دستگاه‌های خودپرداز ، می‌توان با کمترین هزینه و عدم نیاز به تعویض دستگاه‌های قبلی ، با نصب ماژول های هوشمند بر روی این دستگاه‌ها ، امکان هوشمند‌سازی را برای آنها فراهم نمود . در واقع با نصب این ماژول‌های هوشمند و با استفاده از تکنولوژی ارتباطی اینترنتی ، می‌توان یک دستگاه خودپرداز ساده را به یک دستگاه هوشمند بانکداری تبدیل نمود و امکانات زیادی را برای مخاطبان آن بانک فراهم نمود . همچنین در این روش، نیازی به صدور کارت عابر بانک جدید نمی‌باشد .

منبع: https://www.gilsa.ir